Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді 2014-2015 н.р.

 Завдання І етапу та авторські розв'язки  Ви можете переглянути у прикріплених файлах.

 

29 листопада 2014 року (субота)  було проведено розбір завдань І туру І етапу

В ході розбору завдань членами журі  запропоновані власні рішення завдань, які розв'язувалися учасниками І туру І етапу Дистанційного турніру з інформаційних технологій серед учнівської молоді. Вебінар пройде в онлайн-режимі на офіційному каналі турніру в Youtube. Є доступним запис вебінару.

 

 

 Дистанційний турнір

з інформаційних технологій серед учнівської молоді

(2014-2015 н.р.)

 
Наказом Міністерства освіти і науки України № 918 від 08.08.2014 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році" визначено, що у 2014/2015 навчальному році IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад проводитиметься з української мови та літератури, іноземних мов (англійської, німецької, французької), історії, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики. Таким чином зобов’язання проводити І-ІІІ етапи олімпіади з інформаційних (офісних) технологій відповідно до чинного Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності на департаменти (управління) освіти не покладається.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій проводилась три роки поспіль, починаючи з 2012 року, за ініціативою методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради та Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара. Її основу складає перевірка вмінь роботи учасників в середовищі додатків Microsoft Office. Офісні задачі на персональному комп’ютері – це і створення складних структурованих документів, і моделювання тематичних баз даних, складних алгоритмів обчислень засобами
табличних процесорів, і побудова професійних презентацій та електронних інформаційно-довідкових систем.
27 листопада 2013 року наказом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка було започатковано Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді – нове інтелектуальне змагання, яке є продовженням ідеї Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та проводиться на основі чинного Положення про Всеукраїнські Інтернет-олімпіади. У 2013/2014 навчальному році до участі в цьому змаганні зареєструвалося більше тисячі учасників з усієї України.
Зважаючи на виправданість рішення Міністерства освіти і науки України не проводити Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій з огляду на економічну ситуацію в країні, зважаючи на високий рівень зацікавленості учнівської молоді та освітнього середовища в проведенні інтелектуальних змагань з цього навчального предмету, комісія з підготовки до проведення Дистанційного турніру з інформаційних технологій серед учнівської молоді рекомендує розглянути можливість проведення І-ІІІ етапів олімпіади з інформаційних технологій у 2014/2015 навчальному році, зокрема провести ІІІ етап олімпіади за єдиними завданнями, запропонованими предметно-методичною комісією турніру.
Реєстрація учасників Дистанційного турніру у 2014/2015 навчальному році. проводиться на офіційному сайті http://it.upml.knu.ua/ до 21 вересня 2014 року включно. Деталі проведення змагання вміщені на сайті.

 

2014-2015 н.р.

Завдання І етапу
Комплексний етап.docx
Microsoft Word Document 3.5 MB
Комплексний етап.docx
Microsoft Word Document 3.5 MB
Комплексний етап.pdf
Adobe Acrobat Document 1.6 MB
Для учасника.rar
compressed file archive 339.3 KB

Авторські розв'язки. 2014-2015 н.р.

author_word.docx
Microsoft Word Document 432.2 KB
author_pp.pptx
Microsoft Power Point Presentation 107.1 KB
author_excel.xlsx
Microsoft Excel Table 128.8 KB